سنگسابیسنگسابی

 

سنگ‌سابی در ایران

در کشورمان تنوع سنگ بسیار است و برای زیبایی سنگ با سنگ‌سابی کف خانه یا پارکینگ را میتوان زیباتر کرد وعمر سنگ را بالا برد.با سنگ‌سابی همچنین نظافت همیشه راحت تر بوده و وقت کمتری را صرف میکنید.

انواع سنگ:دهبید هرسین گرانیت ازنا سیرجان تراورتن چینی الیگودرز گوهره گلدن بلک 

 

ساب سنگهای قدیمی که ترک خوردگی وپریدگی دارد

شاید شما تاکنون به خانه های که سطح کف آنها چندین سال پیش سنگ شده است را مشاهده کردید که بعضی از سنگ های کف بدلیل رطوبت یا مشکلات سنگ کاری یا کرم سنگ دچار ترک و پوسیدگی یا پریدگی می‌شوند که چهره زیبایی ندارند و بسیار ناخوشایند می‌باشد.که می توان با استفاده از کفسابی و ماستیک رزین اپوکسی همرنگ سنگ این عیوب را برطرف نمود و در آخر براق و صیقلی و آینه ای نمود.

گروه کفسابی آینه با دقت تمام عیوب سنگ را رفع می‌کند.

 

ساب سنگ اسلب نصب شده روی دیوار

معمولا استاد سنگ کار در هنگام نصب سنگ اسلب بر روی دیوار سنگها به علت بزرگی میشکند و ترک برمیدارد یا سنگها نسبت به هم جلو و عقب نصب میشوند یا جای چسب 1و2و3روی سنگ باقی میماند.همه این مشکلات را میتوان با استفاده از دستگاههای ساب دستی برطرف نمود.

 مراحل ساب سنگ اسلب:

مرحله 1:با پاهای الماسه زبر که بر روی ساب دستی نصب میشود ابتدا شروع به ازبین بردن پستی و بلندی یا آثار باقی مانده از چسب را انجام می دهیم.

مرحله 2:بعداز انجام مراحل زبر با استفاده از پدهای الماسه نرمتر اقدام به ازبین بردن خط و خش و زبری روی سنگ مینمائیم.

مرحله 3:با  پدها و لقمه های خیلی نرمتر و اسیدی شروع به صیقلی کردن و پرداخت سنگ  می نمائیم. 

مرحله 4:با استفاده از نانو و پالیشینگ های ایتالیایی اقدام به براق کردن و شفاف کردن سنگ ها میکنیم که سنگهای اسلب با اینکار ضد آب و ضد خاک میشود.

ماندگاری و شرایط نگهداری از کف های ساب خورده چگونه است:

ماندگاری و درخشندگی و براق شدن سنگها بستگی به نوع سنگ و لقمه هایی که کفساب از آن استفاده میکند دارد.

ما تضمین می کنیم کفسابی هوایی که توسط گروه کفسابی آینه صورت میگیرد تا مدتها درخشان و براق باقی میماند.البتع نباید بعد از کفسابی برای نظافت کف از جوهر نمک یا مواد شیمیایی استفاده کرد.چون این مواد سنگ ها را  کدر و مات میکند که به مرور سنگ خراب و لک می‌شود.